Zážitek Görlitz

Služby pro turisty

Srdečně vítejte v Görlitz

Navštivte Görlitz a prožijte nezapomenutelné dny v nejvýchodnějším cípu Německa. Svou rozsáhlou nabídkou služeb Vás v plánování Vaší cesty ráda podpoří společnost Evropské město GörlitzZgorzelec GmbH a Turistické informace Görlitz.

Turistické informace a služby Görlitz

Zde získáte turistické informace o Görlitz, o rezervaci ubytování, prohlídkách města, můžete si zde zakoupit suvenýry a vstupenky – vše na jednom místě!

dále

Informační materiál

Zde se můžete online podívat na naše informační materiály, stáhnout si je v PDF nebo objednat.

K objednávce

S "PLÁNEM B" přes Görlitz

Online mapa města „Plán B“ je vhodná jak pro Zhořelecké obyvatele, tak pro turisty, kteří chtějí sejít mimo vyšlapané cesty. Každý zde najde nové směry a jedinečná místa. Alternativní plán města od společnosti Kühlhaus Görlitz e.V. také ukazuje, kde sídlí mladé kluby a iniciativy Zhořelce.

Aktuálně pouze v němčině, angličtině a polštině.

Přímo na mapu města

Cesta do Görlitz

Najděte cestu do Görlitz. Zde vám poskytneme další informace o vašem příjezdu vlakem, autobusem, na kole, autem, letadlem nebo karavanem. A v rámci města jste také mobilní pomocí různých způsobů dopravy.

dále    Doprava v Görlitz

Görlitz bez bariér

Působivá městská krajina, klikaté uličky a zvláštní atmosféra evropského města - Görlitz si žádá individuální poznávání. Aby to bylo možné pro všechny cílové skupiny, nabízí město různá bezbariérová turistická zařízení, restaurace a hotely.

Další Informace

Zdroj fotografie:
"Turistické informace a služby Görlitz" a "Příjezd": Europastadt GmbH, "Informační materiál": Paul Glaser, "Görlitz bez bariér": nullplus@AdobeStock

© Paul Glaser

   

Informace o webu Ochrana osobních údajů Button - Nach oben scrollen Button - Nach oben scrollen