Görliwood - European Film Location

Cestovat do Görliwoodu

Cestovat do Görliwoodu

Ciťte se jako lokační manažer nebo filmová hvězda. Procházejte ulicemi Zhořelce a hledejte vhodné kulisy. Nechte se inspirovat ulicemi, panskými domy a jemnými detaily na fasádách a okouzlit individuálním šarmem tohoto evropského města. Naše turistické programy v sobě zahrnují atraktivní nabídky. Nemusíte nic zařizovat a můžete se plně soustředit na Zhořelec.

Program: Po stopách hvězd

Ponořte se do architektonické rozmanitosti Zhořelce a vydejte se po stopách mezinárodních filmových velikánů při nezapomenutelné návštěvě města.

Přečíst si více

Film ab! (Točíme!) Procházka filmovými kulisami Zhořelce

Tato prohlídka města Vás povede po stopách filmů kulisami Zhořelce. Díky své rozmanité architektuře je město vyhledáváno jako kulisa pro nejrůznější národní i mezinárodní filmové produkce. Na prohlídce, během níž poznáte místa natáčení, se budete procházet kulisami a dozvíte se anekdoty o pobytu hvězd ve Zhořelci. Oba průvodci, paní Thiemannová i pan Hoffmann, Vás přenesou do světa filmu ve Zhořeleci.

Upozornění: Prohlídka probíhá v němčině.

více

Procházka po Görliwoodu

Prozkoumejte zcela individuálně místa natáčení známých filmů v Görliwoodu. Nechte se překvapit, objevte neotřelé úhly pohledu a projděte se po stopách filmových hvězd.

Procházka po Görliwoodu

Prohlídka filmové lokace „Obchodní dům Zhořelec“

Působivá secesní budova je u filmových fanoušků známá spíše jako budova hotelu. Ve filmu Grandhotel Budapešť posloužila hvězdnému režisérovi Wesu Andersonovi jako skvostná kulisa. Zlaté ozdoby horních sloupů, které byly použity při natáčení, jsou ještě dobře vidět. 

více

Prohlídka filmové lokace

Prominentní dům na Dolním náměstí byl kulisou bezpočtu filmových produkcí ve Zhořelci. Na ploše cca. 2.500 m2 má rozměry zámku a může vyprávět spoustu příběhů.

více

Kontakt:

Europastadt GörlitzZgorzelec GmbH
Görlitz-Information
Obermarkt 32 (adresa: Fleischerstr. 19)
02826 Görlitz
Tel.: +49 3581 4757 0
Fax: +49 3581 4757 47

E-Mail: welcome@europastadt-goerlitz.de 

Imprint Datenschutz Button - Nach oben scrollen Button - Nach oben scrollen